Pluszaki – udany prezent dla każdego dziecka!

Uwielbiają je od najmłodszych lat zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Pluszaki zdecydowanie są uniwersalnym prezentem niemal na każdy wiek dziecka. Są dla nich przyjaciółmi i przytulankami. Dlatego, kiedy brak pomysłu na prezent urodzinowy dla kilkulatka, warto postawić właśnie na nowego misia. Dostępny jest ich bardzo duży wybór. Dziecięce maskotki mogą mieć różne rozmiary i przypierać przeróżne postacie. Oczywiście najpopularniejsze są tradycyjne misie, poza tym napotkamy wszelkie pluszowe zwierzaki, znane z bajek postacie oraz inne fantazyjne ich propozycje. Jakie obecnie cieszą się największą popularnością wśród maluchów? Poznajcie najnowsze propozycje! 

Pluszowe zabawki, które cieszą się największą popularnością: 

Siostrzyczka Szczeniaczka – to nowa wersja interaktywnego małego pieska – szczeniaczka uczniaczka. To kolorowa przytulanka, która świeci i wydaje różne dźwięki. Ma kilka poziomów zabawy, dzięki czemu nie nudzi się zbyt szybko. Przeznaczona jest dla dzieci do szóstego miesiąca życia. Z pewnością przyciąga uwagę maluchów i pozytywnie wpływa na ich rozwój. Do tego niezwykle uroczo się prezentuje. 

Wesoła przytulanka Kici Koci – to pluszowa postać z uwielbianej przez dzieci serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej. Maluchy wiedzą jak ciekawa świata jest ta koteczka i z pewnością chętnie będą razem z nią odkrywać jego tajemnice. Pluszak doskonale odzwierciedla wizerunek rezolutnej bohaterki Kici Koci i jest wykonany bardzo estetycznie z mięciutkiego, przyjemnego materiału. 

Seria pluszaków Beanie Boos proponuje kolorowe, mięciutkie zwierzaki. Wśród nich między innymi uroczy kotek i tygrys, czy też wesoły lampart i jednorożec. Pluszaki (www.taniaksiazka.pl) wyróżniają się dużymi, brokatowymi oczami i wielobarwnymi futerkami. Są idealne do przytulania i i inspirują do zabaw. Przeznaczone są dla dzieci od trzeciego roku życia. 

Duża maskotka żyrafa z serii Safrai Kokomo. To pluszak, który właściwie sprawdzi się na każdy wiek. Uroczo udekoruje dziecięcy pokoi, jak również posłuży do zabawy i przytulania. Ta pluszowa zabawka została wykonana z bardzo delikatnego i miękkiego materiału!