Radical Sportscars

AUSTRALIJSKI CUP

RA Motorsports rozpocznie swój dziesiąty sezon w Pucharze Radical Australia w 2018 roku. Sydney Motorsport Park ma duże plany na nadchodzący sezon, plany, które mają szansę na usatnowienie ich mistrzami roku 2019.

Wygrywając mistrzostwa 2017 roku podczas popularnych corocznych wyścigów na oszałamiającym nabrzeżu w Sydney. Mistrz Formuły 1 z 1980 roku, Alan Jones, został ambasadorem Radical Australia cup, a także ukazał się rozszerzony kalendarz na rok 2018.

 

Wszystko zacznie się od dziesiątego sezonu Radical Australia Cup, rozpoczynającego się jeszcze raz w Bathurst, na nowym torze "The Bend" w Południowej Australii, przed powrotem do Sandown, Phillip Island i Sydney Motorsport Park .

 

RA Motorsports - wyłączny australijski dystrybutor samochodów Radical w regionie - są na końcowym etapie podpisywania kontraktów w sezonie finałowym, planując powrót na trzeci sezon do Nowej Zelandii. Jednak istnieje inny pilny plan, który ma wpływ na lokalizację ostatniej rundy - zupełnie nowe mistrzostwo Radical z jedną z największych nagród w historii australijskiego sportu motorowego ...

 

Ostateczne szczegóły zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach, jednak pod koniec sezonu okazało się, że Chris Medland z RA Motorsports ujawni w przyszłym roku
"potrójną koronę Radicala" z ogromną zachętą finansową, aby przyciągnąć uczestników.

 

Sponsoring jest już gotowy, jednak ostateczne miejsca wciąż są finalizowane. Oczekuje się, że wydarzenia będą odbywać się w Wiktorii, Nowej Południowej Walii (Sydney) i Queensland, zapewniając zespołom szansę rywalizacji w drugim mistrzostwie Radicala.

"Puchar Radical Australii odniósł sukces w ciągu ostatnich dziewięciu lat, ale musimy podnieść poprzeczkę, gdy wchodzimy w nasz dziesiąty sezon" - potwierdza Medland. "Alan Jones jest częścią większego obrazu, ale tak samo ustanawiając bezkonkurencyjną pulę nagród, która przyciągnie więcej uwagi od konkurentów, którzy chcą ustanowić przyszłość w sporcie.

 

"Tradycyjnie uznali nas za bardzo udany zespół dżentelmenów kierowców, jednak my - i sam Alan - wierzymy, że Radical ma wszelkie szanse na wspieranie młodych talentów i daje im szansę na nauczenie się o profesjonalnych wyścigach samochodowych i o motorsporcie”

 

Podczas gdy szczegóły zostaną wkrótce ujawnione, RA Motorsports wyjaśniło, że w tej kategorii trzy wydarzenia oferują znaczące nagrody pieniężne, rozszerzony program medialny, który obejmuje możliwość zbudowania programu telewizyjnego.

 

"To ekscytujący program i uważamy, że tego właśnie potrzebuje sport" - przyznał Medland.

 

"Miej oko na media w nadchodzących tygodniach, ponieważ ujawnimy kilka nowych dodatków do programu Radical w 2018 roku w sezonie, który obiecuje być najlepszym w historii."

 

2018 Radical Australia Cup

Rnd # 1 - 2-3 lutego - Mount Panorama, Bathurst, Nowa Południowa Walia

Rnd # 2 - 13-15 kwietnia - The Bend, Australia Południowa

Rnd # 3 - 11-13 maja - Sandown Park, Melbourne, Victoria

Rnd # 4 - 1-3 czerwca - Phillip Island Grand Prix Circuit, Victoria

Rnd # 5 - 21-23 września - Sydney Motorsport Park, Nowa Południowa Walia

Rnd # 6 - do potwierdzenia

 

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń