Radical Sportscars

KANADA CUP

Puchar Radical Canada Cup opiera się na udanej historii jednego z mistrzostw w Kanadzie i serii wyścigów Radical na całym świecie.

Wchodzący w szósty sezon Rajd Radical Canada rozpocznie się 18 maja w Canadian Tire Motorsports Park, mistrzostwa odbędą się w formacie sześciu imprez na pięciu różnych torach wyścigowych i zakończą się 30 września.

Otwarta runda mistrzostw będzie największą imprezą sezonu w połączeniu z serią Radical North American Masters na Victoria Day Speedfest. Kolejną atrakcją będzie wydarzenie Labor Day w Watkins Glen, w którym wystąpi także Pirelli World Challenge.

Każdy weekend wyścigowy składa się z treningów, sesji kwalifikacyjnych i dwóch lub trzech wyścigów, a także z dnia testowego odbywającego się w piątek przed każdymi zawodami. Będzie dużo czasu na torze, a uczestnicy będą mieli możliwość jeździć tylko jeden dzień lub posiadać dwóch kierowców, którzy będą prowadzić samochód, aby wziąć udział w zawodach.

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń