Radical Sportscars

MiSTRZOSTWA WYZWANIA Radical

The Radical Challenge Championship narodziła się z poprzedniej brytyjskiej serii, oferując bardziej zróżnicowany wyścigowy weekend niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyścigi zapewniły nas że Radical Challenge jest najbardziej  konkurencyjną kategoria w krajowej serii samochodów sportowych.

MISTRZOSTWA WYZWANIA RADICAL WSPÓŁPRACUJE 

NASTĘPNE WYDARZENIE

WYZWANIE ZESPOŁOWE

  • Pozwala dwóm kierowcom dzielić jeden samochód
  • Idealny do wpisów Pro / Am lub par podwójnych

SOLO CHALLENGE

  • Otwarte dla pojedynczych kierowców w SR3

RUNDA 2

BRANDS HATCH,
KENT 19 - 20 MAJA

NAJWAŻNIEJSZE MISTRZOSTWA W 2018

Gościnność we wszystkich wydarzeniach

The Radical Challenge Championship to ekscytująca mieszanka wyścigów sprinterskich i wytrzymałościowych na wiodących torach w Wielkiej Brytanii

 

  • Dwudniowy format powraca na 2018 rok, w którym większość spotkań wyścigowych będzie rozłożona na dwa dni.
  • Każdy weekend wyścigowy obejmuje podzieloną sesję kwalifikacyjną, jeden szybki 20-minutowy wyścig sprinterski oraz dwa 40-minutowe wyścigi na wytrzymałość, obejmujące obowiązkowy pit-stop dla wszystkich klas
  • Odwiedza czołowe brytyjskie tory wyścigowe, w tym Brands Hatch i Donington Park, a także dwa bieżące tory F1TM, Silverstone i za granicą Spa-Francorchamps
  • Drużyny mogą zakwestionować jedno z wyzwań w mistrzostwach, a najwyższy w klasyfikacji generalnej kierowca i drużyna zdobywają również tytuł mistrzowski 2018 Radical Challenge Championship
  • Wsparcie od części zamiennych marki Radicals po wsparcie techniczne

Solo Challenge
Pozycja/Nazwa/Punkty drużyny

1. Steve Burgess/RAW Motorsports 198

2. Dominik Jackson/RAW Motorsports 165

3. Jerome de Sadeleer/360 Racing 160

Wyzwanie drużynowe

Pozycja Nazwa Punkty drużyny

1. Joe / Adrian Watt Valor Racing 90

= 2. John Caudwell / Stuart Moseley Nielsen 45

= 2. Peter Tyler / Tom Gladdis Nielsen 45

Wszystko to wraz z tym samym świetnym pakietem promocji i wsparcia, oferowanym w ramach drabiny wyścigowej Radical, we współpracy z Motorsport Vision Racing. Wybrane rundy oferują relacje telewizyjne w Radical TV, na stronie internetowej Radical, a także szerokie media społecznościowe i możliwości promocji w innym miejscu. Oryginalne części zamienne Radicala i wsparcie techniczne kontynuowane są w 2018 roku; dlaczego ścigać się gdziekolwiek indziej?

 

 

 

Skontaktuj się z zespołem Radical, aby uzyskać więcej informacji

 

Puchar Radical SR1 to najszybsze i najbardziej ekscytujące zawody klubowe w Wielkiej Brytanii, dzięki którym samochody sportowe w stylu prototypowym stają się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical Challenge Championship narodziła się z poprzedniej brytyjskiej serii, oferując bardziej zróżnicowany wyścigowy weekend niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń