Radical Sportscars

EUROPEAN MASTERS

NASTĘPNE WYDARZENIE

The Radical European Masters to czołowe międzynarodowe mistrzostwa Radical

Oferuje on najlepsze wrażenia i osiągi w wyścigach LMP, ale za ułamek ceny, sezon 2018 oferuje niezrównany pakiet aktualnych obiektów GP i ekscytujących, nowoczesnych torów.

Otwarcie sezonu na Mistrzostwa Europy Radicalów odbędzie się w Estoril w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. W kalendarzu, który potrwa od kwietnia do września, odbywają się ulubione tory, takie jak Paul Ricard, Hungaroring, Silverstone i Monza.

RUNDA 4 SILVERSTONE NOTRHAMPTONSHIRE,

ANGLIA
31TH SIEPRNIA - 2TH WRZEŚNIA

RADYKALNE EUROPEJSKIE MISTRZOWSTWA INCORPORATES

SUPERSPORTS CLASS

  • SR3
  • Nowość w 2017 r., Silnik czwartej generacji oferuje lepszą niezawodność, lepszą kierowalność i więcej mocy dla SR3

MASTERS CLASS

  • SR8 i RXC Spyder
  • Fabrycznie nowe w 2017, trzeciej generacji SR8 przeszedł gruntowne przeprojektowany RXC Spyder to największy i najbardziej zaawansowany open racer, jaki Radical kiedykolwiek wyprodukował

KLASA COUPE

  • Modele RXC Coupe
  • RXC GT3, który jest teraz zatwierdzony i homologowany do konkursu National GT3

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W 2018 ROKU 

Każde wydarzenie w 2018 r. Będzie obejmować trzy wyścigi, do dłuższego czasu 60 minut na bezkonkurencyjny czas toru, wraz z dwiema 60-minutowymi sesjami treningowymi i 45-minutową sesją kwalifikacyjną
 

Mistrzostwa FIA są przyznawane w ramach pakietu GT Sport, zapewniającego wysoki poziom usług i organizacji.

Kierowcy mogą zdecydować się na jazdę solo lub z partnerem, z obowiązkowym pitstopem w środku wyścigu w celu zmiany kierowcy

System wyrównywania sukcesów dzięki zmiennej długości pobytu w pit stopie zapewnia jeszcze bliższe wyścigi pomiędzy zespołami klasy Masters Class, Coupe Class i Supersport

Puchar Radical SR1 to najszybsze i najbardziej ekscytujące zawody klubowe w Wielkiej Brytanii, dzięki którym samochody sportowe w stylu prototypowym stają się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical Challenge Championship narodziła się z poprzedniej brytyjskiej serii, oferując bardziej zróżnicowany wyścigowy weekend niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical European Masters to czołowe międzynarodowe mistrzostwo Radical

zobacz

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń