Radical Sportscars

Motorsport

Wyścigi w jednej z wielu serii wyścigów niepowtarzalnego Radicala to niesamowite wrażenia z jazdy, emocje związane z rywalizacją na torze wraz ponad trzydziestoma innymi Radicalami zapewniają niezrównany poziom adrenaliny i stały się remisem zarówno dla zawodników klubowych, jak i wytrawnych profesjonalistów. Nasze czterocylindrowe modele zmieniają czasy okrążeń, podczas gdy niesamowity RXC Spyder pokonuje okrążenia porównywalne do współczesnych maszyn LMP.

Serwis oraz zapas części są również bezkonkurencyjne. Firma Radical wspierała swoich konkurentów, odkąd powstała w 1997 roku, organizując zarówno sprinterskie, jak i rajdowe serie wyścigowe, zapewniające dużą konkurencję, świetne układy, wysokie standardy obsługi technicznej i części zamiennych.

Ta bardzo udana recepta została również wyeksportowana za granicę, a wielu dystrybutorów Radical prowadzi teraz wydarzenia inspirowane i prowadzone przez brytyjski model mistrzowski. Dzięki temu kierowcy mogą po raz pierwszy wziąć udział w wyścigach torowych w Pucharu SR1, przed awansowaniem w szeregach z SR3 RS na europejskie zawody z RXC Spyder. Dla zawodników, którzy pragną doświadczyć najlepszych torów na świecie, Radical może zorganizować pakiety "przyjeżdżaj i jedź" w dowolnym miejscu od Spa-Francorchamps do Laguna Seca, Yas Marina do Watkins Glen i Silverstone na Nürburgring, w tym na najważniejszych imprezach długodystansowych do 24 godzin.

Dzięki Radical nie chodzi tylko o samochód; kupujesz też kompletny pakiet wyścigowy i wsparcie, a kierowcy często poruszają się po szczeblach kariery od entuzjastów track-dayów i pokonują linię mety na prestiżowym wyścigu.

 

 
 

Puchar Radical SR1 to najszybsze i najbardziej ekscytujące zawody klubowe w Wielkiej Brytanii, dzięki którym samochody sportowe w stylu prototypowym stają się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical Challenge Championship narodziła się z poprzedniej brytyjskiej serii, oferując bardziej zróżnicowany wyścigowy weekend niż kiedykolwiek wcześniej.

zobacz

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń