Radical Sportscars

KALENDARZ NA ROK 2019


Zawodnicy z Radical Challenge skorzystają z 20-procentowej podwyżki czasu wyścigów w ramach edycji formatu i kalendarza na sezon 2019, a odświeżona struktura cenowa nagrodzi wczesne rezerwacje i lojalność klientów - wszystkie po szerokich konsultacjach i opiniach zaproszonych zawodników serii.

Będąc czołowym brytyjskim mistrzostwem Radical, Challenge - które jest przeznaczone dla popularnego modelu SR3 marki Peterborough - powróci z siedmiokąciowym kalendarzem na 2019 rok.
Harmonogram zawiera wiele legendarnych krajowych torów, takich jak układ Grand Prix Silverstone, Brands Hatch i Donington Park, a także zachowuje swoją wizytówkę letniej wizyty "festiwalowej" w Spa-Francorchamps - domu belgijskiego Grand Prix.
Konsekwentnie przegłosowywany przez kierowców jako jeden z najpopularniejszych torów, mistrzostwo podwoi się w Donington Park, po zamknięciu regularnego miejsca Rockingham pod koniec 2018 roku. Sezon zostanie zarezerwowany przez wizyty w obwodach National and GP Leicestershire circuit circuits .

Wraz z nowymi terminami, konkurenci Challenge będą również korzystać z wydłużonego czasu odtwarzania w kalendarzu. Tradycyjnie seria ma kwalifikacje przed jednym wyścigiem sprinterskim i dwoma wyścigami wytrzymałościowymi z obowiązkowym pit stopem, umożliwiającym kierowcom udział w samochodzie i koszt, jeśli zechcą.
W oparciu o informacje zwrotne od zawodników, długość turniejów wytrzymałościowych wzrośnie do 50 minut każdy, z największą ilością rund obejmującą 20-minutową sesję kwalifikacyjną, 20-minutowy sprint i jeden wyścig wytrzymałościowy w sobotę, przed drugim wydarzeniem wytrzymałościowym w niedzielę .
Honorując ten sam format, działania w Oulton Park i Brands Hatch odbywać się będą tego samego dnia.
Alex Mortimer, Radical Sportscars Motorsport and Engineering Director, powiedział: "Na 2019 roku naprawdę wypchnęliśmy łódź, aby dostarczyć to, o co prosili nas nasi obecni kierowcy i zespoły. Kiedy zapytaliśmy padok, co chcieliby na 2019, odpowiedź była uniwersalna - "więcej czasu na torze".

"Dostarczyliśmy to nie tylko, ale także ciężko pracujemy, aby opłaty za wstęp były bliskie lub równe 2018, podkreślając fantastyczną wartość serii Challenge i SR3. Te koszty zostaną potwierdzone tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z opublikowanymi przepisami i zapisami rozpoczynającymi się na początku przyszłego roku, ale już teraz szukamy mocnych w ekscytującym nowym sezonie. "


KALENDARIUM WYZWANIEM RADALNYM WYZWANIEM 2019
6 i 7 kwietnia - Donington Park National
11 i 12 maja - Snetterton 300
8 i 9 czerwca - Spa-Francorchamps
20 lipca - Park Oulton
17 i 18 sierpnia - Grand Prix Silverstone
7 września - Grand Prix Brands Hatch
TBC September - Grand Prix Donington Park
 

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń