Radical Sportscars

KALENDARZ NA ROK 2020


Radical Challenge 2020 będzie jednym z najszybszych i najbardziej wymagających, ze wszystkich brytyjskich mistrzostw w 2020 roku, z udziałem na najbardziej legendarnych brytyjskich torach, a finał sezonu odbędzie się na legendarnym Spa-Francorchamps w październiku.

 

Najważniejsze mistrzostwa Wielkiej Brytanii Radical, zostały stworzone specjalnie dla najlepiej się sprzedającego modelu SR3, będą rozgrywane w siedmiu rundach w przyszłym sezonie. 

 

Nowy harmonogram został ogłoszony w ramach dynamicznych pokazów Radical, podczas imprezy MotorsportDays LIVE w Silverstone, gdzie marka stworzona w Peterborough pokazała kierowcom, zespołom i mediom rozwój osiągów pełnego zakresu prototypów wyścigowych.

 

Najważniejsze wydarzenia w sezonie Radical Challenge 2020 obejmują wizytę w domu Grand Prix Wielkiej Brytanii na Silverstone, a także rundy wspierające serię Blancpain GT w pętli Grand Prix Brands Hatch, Brytyjskie Mistrzostwa GT w Snetterton i imprezę Radical Festival w Spa.

 

Spektakularny finał festiwalu w Spa w październiku również otworzy nowe możliwości w przyszłym sezonie, oferując po raz pierwszy dla zawodników klady Radical SR1 Cup, dając jej potencjał, aby stać się największym wydarzeniem Radical w historii.

 

Radical uważnie wysłuchał opinii klientów w 2019 roku, w wyniku czego będzie nadal oferował ten sam trzy weekendowy format zawodów, mieszankę dłuższych wyścigów w stylu Enduro z obowiązkowym postojem pit stopu i krótszym 20-minutowy sprint.

 

Jak zawsze, możliwość wpisu dwóm kierowcom zapewnia prawdziwy smak wyścigów i sportów wytrzymałościowych, a także pozwala podzielić i obniżyć koszty. Z wyjątkiem Oulton Park, wszystkie wydarzenia odbywają się w ciągu dwóch dni, z wczesnym niedzielnym finiszem dla zapracowanych zawodników, aby maksymalnie wykorzystać weekend.

 

Carly Latcham, koordynator mistrzostw, powiedziała: „Dzięki konsekwentnie silnym stawkom w sezonie 2019 oraz mnóstwu nowych zespołów i kierowców dołączających do serii, mamy świetną bazę konkurentów do wiosny 2020 roku. Staraliśmy się, aby elementy kalendarza i pakietu, które przyczyniły się do tego sukcesu w tym roku. W szczególności zwróciliśmy szczególną uwagę na zróżnicowane i napięte harmonogramy wyścigów naszych zespołów i kierowców - z których wielu bierze udział w wielu seriach - aby zminimalizować liczbę starć."

 

„Ponowne ożywienie klasy Team Challenge było prawdziwą przyjemnością, ponieważ dołączyły do ​​niej cztery nowe pary, a my ciężko pracujemy za kulisami, aby zapewnić, że w przyszłym roku zapisy będą nadal rosły w tej klasie obok mocno kwestionowanej kategorii Solo . ”

 

2020 KALENDARZ WYZWANIA RADYKALNEGO

18-19 kwietnia: Donington Park National

02-03 maja: Grand Prix marki Hatch

16-17 maja: Snetterton 300

20 czerwca: Oulton Park International

15-16 sierpnia: Grand Prix Silverstone

12-13 września: Grand Prix Donington Park

02-04 października: Festiwal Radical Spa-Francorchamps *

* Obejmuje klasę dla SR1 i innych modeli. Uwaga: wszystkie daty są tymczasowe i mogą ulec zmianie.

 

Chcesz dołączyć do nas w sieci Radical Challenge w 2020 roku? Napisz do nas na maila sales@radicalsilesiaring.pl a my odpowiemy Ci w mailu ze wszystkimi informacjami których będziesz potrzebował aby wziąść udział w  Radical Chalange 2020


Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń