Radical Sportscars

JEDNOSTKA NAPEDOWA

JEDNOSTKA NAPĘDOWA

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, jednoznaczne wycie wysokoobrotowego silnika Radical przy pełnym otwarciu przepustnicy sprawi, że włosy na karku będą stały dęba. Źródłem tego jest unikalna gama wysokowydajnych silników, montowanych i budowanych od 1997 roku.

 

Opracowaliśmy nasze czterocylindrowe silniki do doskonałości, aby zapewnić kierowcom wrażenia z ich życia. Te niezwykłe lekkie jednostki mają więcej wspólnego z drogą, więc opracowano suchy system miski olejowej.

Najnowsza generacja serii RPV8 to najpotężniejsza, kompaktowa lekka V8 dostępna na rynku i została opracowana z myślą o maksymalnej niezawodności w ekstremalnych warunkach wyścigowych. Do tej pory zbudowano ponad 300 jednostek RP. Technologia głowicy cylindrów MotoGP. Silnik wyposażony jest również w cztery zintegrowane pompy do usuwania oleju i zapewnia niezrównany poziom wydajności i niezawodności.

 

System elektropneumatyczny PS1, który umożliwia niesamowite przełożenia. Połączony autoblotype pozwala kierowcy na płaskie przesunięcie w trakcie biegów i redukcję biegów bez użycia sprzęgła.

Tutaj w firmie Radical dostrajamy i optymalizujemy czterocylindrowe i V6 silniki Ford EcoBoost używane w modelach SR3 SL i RXC, bazując na naszym bogatym doświadczeniu z zaawansowanymi systemami zarządzania silnikiem i wymuszoną indukcją. Te udoskonalenia pozwalają obu samochodom na osiąganie niesamowitych osiągów na torze, przy jednoczesnym zachowaniu emisji spalin Euro5 zgodnych z wymogami ruchu drogowego.

 

 

Bez wątpienia produkujemy najlepszą gamę lekkich jednostek wyścigowych, a gdy są zainstalowane w dowolnej obudowie samochodu Radical tworzą pakiet, który jest dosłownie nie do pobicia, a takie jest nasze zaufanie do ich niezawodności, Oferujemy rozszerzoną gwarancję, której nie może poruszyć żaden inny producent.

 

Silniki radical wykorzystywane są również w innych wyścigach, rajdach, autograss, hillclimb, a nawet zastosowaniach sportów wodnych, w tym jako dostawca silników sterujących do mistrzostw Ameryki Łacińskiej Super TC2000 od 2012 roku.

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń