Radical Sportscars

WSPARCIE WYŚCIGOWE

WSPARCIE WYŚCIGOWE

W Radical nie chodzi tylko o samochód; Zespół Radical Works może również oferować kompletne pakiety wyścigowe i pomocnicze, oraz serwisowe podczas dni kiedy się ścigasz.

Jak można oczekiwać od producenta samochodów sportowych o nienagannym rodowodzie wyścigowym, zespół Radical Works oferuje śledzenie techniczne, dane i szkolenie kierowców w miejscach na całym świecie, nie tylko w ramach Mistrzostw Wielkiej Brytanii i Europy.

Dzięki wyszkolonemu fabrycznie personelowi pracującemu równolegle z inżynierami produkcji w siedzibie głównej firmy Radical w Peterborough, krzyżówka wiedzy technicznej i aktualizacji produktów nie ma sobie równych w padoku. Nasi technicy samochodów wyścigowych mają doświadczenie z szerokiej gamy sportów motorowych i dyscyplin - od krajowej rywalizacji radykalnej do najwyższej dyscypliny sportu w Formule 1, prototypie Le Mans i WRC, aby dać naszym kierowcom przewagę nad konkurencją. Techniczny i przytorowy personel logistyczny jest obsługiwany przez doświadczonych inżynierów danych i radykalnych instruktorów jazdy, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze wyniki na każdym okrążeniu. Korzystając z najnowszej analizy danych i systemów wideo AIM Race Studio, nasz zespół może pomóc Ci przetłumaczyć osiągane wyniki i opinie zwrotne na znaczące zmiany ustawień samochodu i ulepszenia tempa jazdy. Nierzadko zdarza się, że kierowcy wspinają się po szczeblach kariery od entuzjastów torów i przekraczają jako pierwsi flagę w szachownicę na prestiżowym wyścigu.

 

PAKIETY WSPARCIA

Pakiety w ofercie obejmują:

  • Wsparcie na torze
  • Pakiety sezonów wyścigowych
  • Programy rozwoju kierowców.

RADICAL RACING TEAMS

Istnieje wiele zatwierdzonych zespołów marki Radical, które mogą wspierać twoje wyścigi i śledzić dzienne aktywności.

Gra radykalna jest łatwa dla entuzjastów / właścicieli do utrzymania, ale dla kierowcy, który pomoże w przechowywaniu, transporcie i prowadzeniu samochodu, zespół może pomóc Ci w pełni wykorzystać swój samochód.

Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.

 

RADIALNE OFICJALNE MISTRZOSTWA

  • Dedykowane wsparcie techniczne i częściowe zapewniające maksymalizację przyjemności z wyścigów Puchary SR1,
  • Radical Challenge i Radical European Masters.
 

Radykalne miejsce wypoczynkowe.

Gościnność firmy Radical pomaga kierowcom, zespołom, sponsorom i firmom w pełni wykorzystać weekendy wyścigowe, oferując miejsce do relaksu i spotkania towarzyskie na wyścigach na najlepszych torach wyścigowych.
Kierowcy mają zapewnioną liczbę karnetów i mogą w razie potrzeby zakupić karnety dla dodatkowych członków.
Bezpłatne napoje i lekkie przekąski dostępne są przez cały dzień, a także pełne śniadanie, lunch w formie bufetu i ciepły wieczorny posiłek.

 

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń