Radical Sportscars

RADICAL CUP NORTH AMERICA

Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, oferujące wiele klas wyścigów w stylu Le Mans za ułamek ceny.

Sezon 2018 nadejdzie w czasie niektórych z największych wydarzeń sportowych w Ameryce Północnej na kultowych torach w USA i Kanadzie, w tym obecnych i dawnych miejscach Formuły 1 ™.

Ogromna praktyka, kwalifikacje i trzy 40-minutowe wyścigi, a także gościnność przy torach i imprezy towarzyskie sprawią, że każde trzydniowe rozgrywki Radical Cup będą pełne akcji, zarówno na torze, jak i poza nim.

Po sukcesie z zeszłego roku seria została wyniesiona do oficjalnej serii wsparcia Pirelli World Challenge w 2018 roku i jest teraz usankcjonowana przez stowarzyszenie ACCUS / FIA United States Auto Club (USAC).

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem karterowym, który chce wywrzeć wpływ na zespół profesjonalnych zawodników, czy też dżentelmenem, który chce zabrać swoje klubowe wyścigi na wyższy poziom, wyścig Radical Cup North America jest właśnie dla Ciebie.

RADICAL CUP AMERYKA PÓŁNOCNA

NASTĘPNE WYDARZENIE

  • Jedź solo lub z partnerem.
  • Obowiązkowy pitstop w ostatnim wyścigu każdego weekendu pozwala na zmianę kierowcy.
  • Obsługiwany przez wszystkich oficjalnych dealerów Radical i najlepsze niezależne zespoły z całej Ameryki Północnej.
  • Zdarzenia obsługiwane przez personel techniczny fabryki.
  • Unikalne włoskie trofea z kolekcji Libé.

 

 

  • Wolne od etanolu produkty Gulf Racing są paliwem zapewniającym zachowanie spójności i zachowanie ogniw paliwowych.
  • Wsparcie przytorowe Hankook Tire i bezpłatna usługa montażu.
  • Radical Cup wyprodukował ostatnich mistrzów George'a Kurtza (mistrza PWC 2017, GTSA) i Johna Falba (mistrza ELMS 2017, LMP3).
  • Inni absolwenci to David Heinemeier-Hansson (zwycięzca 24-godzinnego Le Mans, GTE-Am), Corey Lewis (mistrz świata Lamborghini Super Trofeo 2015) i Kyle Masson (zwycięzca 24-godzinnego Daytona 2017, LMPC).

 

RUNDA 2
VIRGINIA INTERNATIONAL RACEWAY
27-29 KWIETNIA

The Radical Cup North America to pierwsze mistrzostwa kontynentu, w którym można zobaczyć kultowe tory, w tym obecne i poprzednie lokomotywy F1 ™. Ta sprawdzona hodowla jest teraz oficjalną serią wsparcia dla Pirelli World Challenge.

zobacz

Puchar Radical Middle East Cup okazał się najbardziej udaną serią wyścigów na Bliskim Wschodzie. Każda impreza

zobacz

Radical Australia ujawniło kolejny silny kalendarz dla popularnej, sportowej kategorii otwartego kokpitu na rok 2018, z wieloma wyścigami i formatami, z których kierowcy mogą "wybierać", aby dopasować się do pożądanego poziomu konkurencji.

zobacz

Radical Canada wspiera singiel Radical Canada Cup.

zobacz

Puchar Skandynawii składa się z sześciu weekendów wyścigowych na niektórych najbardziej północnych torach Europy. Radical Cup Scandinavia jest siedzibą największej serii samochodów sportowych w Skandynawii.

zobacz

Partnerzy

hancookLogo
motulLogo
bagLogo
by : LEMONPIXEL.pl
Rezerwacja e-mail zadzwoń